سوالات متداول

بخش سوالات و پرسش های متداول 

در صورتی که در رابطه با خدمات حامی پرداخت سوالی دارید ما در این بخش به تعدادی از سوالات عمومی کاربران در رابطه به نحوه کارکرد و فرایند های حامی پرداخت پاسخ داده ایم در صورتی که پاسخی برای سوال خود در این بخش پیدا نکردید از قسمت تماس با ما و یا بخش چت آنلاین اقدام به ارسال سوال خود نمایید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده و شما را راهنمایی خواهند کرد .

شرکت حامی پرداخت بستر و راهکاری مناسبی جهت انجام خدمات پرداخت برون مرزی و درون مرزی فراهم نموده است . در حامی پرداخت میتوانید به راحتی و با قیمت مناسب ارز دیجیتال خریداری کنید و بفروشید .  همچنین حامی پرداخت در زمینه پرداخت های دانشجویی پرداخت هزینه های سفارت فروش گیفت کارت های مختلف فروش کیف پول های سخت افزاری آموزش های بازار های مالی فعالیت دارد . 

حامی پرداخت بستر مناسب جهت خریدو فروش آنلاین را فراهم نموده است با این حال مشتریان عزیز میتوانند با مراجعه به دفتر حضوری مجموعه واقع در خیابان گاندی شمالی پلاک ۴ واحد ۶ جهت کسب مشاوره و خرید و فروش به صورت حضوری مراجعه نمایند .

هدف حامی پرداخت فقط یک خرید و فروش ساده نیست حامی پرداخت آمده است تا خاطره یک خرید و فروش خوب امن سریع قیمتی رقابتی و با پشتیبانی لحظه ای در ذهن مشتریان بماند .

به دلیل فعالیت حامی پرداخت در زمینه خدمات مالی طبق قانون بانک مرکزی انجام عملیات احراز هویت به منظور جلوگیری از عملیات پول شویی و یا خرید به وسیله کارت های اعتباری دزدی و فیشینگ صورت میگیرید .

حامی پرداخت این ضمانت را به تمامی مشتریان خود خواهد داد که اطلاعات آن ها به صورت امن و رمز گذاری شده بر روی حافظه ای فیزیکی و در مکانی امن محافظت خواهد شد و در بستر آنلاین قرار نخواهد گرفت .

در صورتی که در مورد نحوه احراز هویت در حامی پرداخت سوالی دارید به بخش راهنمای احراز هویت مشتریان مراجعه نمایید .

تیم پشتیبانی و تایید مدارک حامی پرداخت به صورت ۲۴ ساعته درحال بررسی و استعلام مدارک ارسالی میباشد در صورت صحت مدارک ارسالی ظرف کمتر از ۲ ساعت مدارک شما تایید و حساب شما فعال و آماده خرید و فروش خواهد شد .

به هیچ عنوان این امکان وجود ندارد و حساب شما تایید نخواهد شد اطلاعات باید برای شخص افتتاح کننده حساب باشد .

اطلاعات ارسالی تایید نخواهد شد ولی جهت اصلاح به کاربری ۳ مرتبه فرصت داده خواهد شد در صورتی که بعد از تکرار ۳ مرحله اصلاح باز هم اطلاعات صحیح نباشد حساب کاربر مسدود خواهد شد. 

خیر در صورت مشاهده حساب کاربری مسدود خواهد شد تنها صاحب اصلی حساب و کسی که حساب را افتتاح نموده حق استفاده از حساب و خدمات را داراست .

با توجه به سازکار ها و محدودیت های نقل و انتقالات مالی در کشور با این حال حامی پرداخت کوشش میکند تا در سریع ترین زمان ممکن نقل و انتقالات مالی شما را انجام دهد .

در صورتی که قصد فروش ارز دیجیتال به حامی پرداخت را دارید ظرف کمتر از ۲۴ ساعت کاری پس از تایید واریز شما در روز های کاری شنبه تا چهار شنبه مبلغ ریالی به حساب شما واریز خواهد شد . 

حامی پرداخت این تضمین را به شما خواهد داد که در صورت انجام صحیح تراکنش در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ ریالی را به حساب شما واریز نماید .

در صورتی که قصد خرید ارز دیجیتال از حامی پرداخت را دارید پس از تکمیل سفارش و پرداخت پس از بررسی واریز وجه در کمتر از ۲۴ ساعت روز های کاری شنبه تا چهار شنبه معادل ارز دیجیتال به ولت شما ارسال خواهد شد .

توجه داشته باشید حامی پرداخت این تضمین را به شما خواهد داد این فرایند در کمترین زمان ممکن صورت گیرد .

در صورت ثبت سفارش در روز های تعطیل واریز ریالی در اولین روز کاری صورت خواهد گرفت ( واریز از طرف ما همان لحظه انجام میشود ولی بانک در روز کاری مبلغ را به حساب شما واریز میکند )

ملاک قیمت برای حامی پرداخت قیمت در لحظه تایید  Confirmation شدن تراکنش توسط شبکه میباشد .

 

در صورتی که شما فی تراکنش را پایین در نظر گرفته باشید و یا شبکه درخواست انتقال شما را با تاخیر تایید کند ملاک قیمت تسویه حساب زمان صدور تاییدیه Confirmation تراکنش می‌باشد

در این صورت فاکتور شما به قیمت و اطلاعات جدید تغییر خواهد کرد .

همینطور در بعضی مواقع امکان دارد مقدار ارز واریزی توسط کاربر با فاکتور مغایرت داشته باشد که توسط پشتیبان حامی پرداخت اصلاح میگردد .